Trevizzo Times Square Mercure Hotel
Trevizzo Times Square Mercure Hotel São Paulo ligger i Moema område.
Beliggende omkring 2 km fra Parque do Ibirapuera er hotellet også 2,1 km væk fra Afro-brasiliansk Museum. Du kan komme til Oca om få minutter i bil. Den nærmeste metrostation er Moema, som er placeret 200 meter fra hotellet.
Sushi bar Djapa ligger inden for 13 minutters gåtur fra stedet.
- Lufthavne
- Congonhas Airport3,6 km
- Togstationer
- Julio Prestes Train Station9 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Sikkerhedspengeskab
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor langt er Congonhas fra et Trevizzo Times Square Mercure Hotel?
Der er en 5-km afstand mellem Congonhas og et Trevizzo Times Square Mercure Hotel. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Trevizzo Times Square Mercure Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra Trevizzo Times Square Mercure Hotel ved 11:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Trevizzo Times Square Mercure Hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Trevizzo Times Square Mercure Hotel er 56$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.